Beşiktaş'ta Ufuk Sarıca ile özel görüşme! Ya Beşiktaş ya da Milli Takım...

Beşiktaş'ta Ufuk Sarıca ile özel görüşme! Ya Beşiktaş ya da Milli Takım...

Beşiktaş Kulübü Basketbol Şubesi’nden Sorumlu Yöneticisi Cihat Kumuşoğlu, Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca ile ilgili HABER1903’e önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Kumuşuoğlu’nun HABER1903’e yaptığı açıklamalar:

-UFUK HOCANIN SADECE BİZİ ÇALIŞTIRMASINI ARZU EDİYORUZ-

Ufuk Sarıca ile Milli Takım ve Beşiktaş Sompo Japan arasındaki tercihi konusunda görüşme yaptıklarını söyleyen Cihat Kumuşoğlu; “Ufuk hoca, bizim zaten kontratlı hocamız. Biz iki takımı birden çalıştırmasını arzu etmiyoruz. Çünkü olmuyor. Ayın 14-15’inde iki tane milli maç olacak. O zaman hocamız bizim hazırlık kampına katılamayacak. Hem Beşiktaş hem de Milli Takım, ikisi birden yürütülecek bir iş değil. Kendisiyle görüşmemizi yaptık. Düşünecek ve kararını verecek. Bu sene sadece bizi çalıştırmasını arzu ediyoruz. Ufuk hoca, en kısa zamanda kararını bildirecektir. Çünkü çok sürüncemede kalacak bir şey değil” dedi.

-YA UFUK HOCA YA DA YENİ GELECEK HOCA SEÇECEK-

Kadro planlamasını konusunda Kumuşoğlu; “Yerli oyuncularımızla bütün anlaşmalarımız iki seneliktir. Sertaç haricinden yerli oyuncu olarak takımımızın iskeleti duruyor. Yerli oyuncu sorunumuz yok. Bu sene 5 yabancı ile oynanacak. Yabancı oyuncu transferlerini yan Ufuk hoca ya da yeni gelecek hoca seçecek. Bunun için zamanımız var. B planı olarak düşündüğümüz bir hoca yok. Öncelikli olarak hocamızın takımımızın başına dönmesini arzu ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 31 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder