Beşiktaş'ın rakibi belli oluyor!

Beşiktaş'ın rakibi belli oluyor!

UEFA Avrupa Ligi'nde 2. ön eleme turundan başlayacak Beşiktaş'ın rakibi bugün çekilecek kurayla belli oluyor. Kura çekimi TSİ saat 15.00'te yapılacak.

Siyah beyazlılar ikinci ön eleme turunda seri başı olacak.

1. turdan muhtemel rakipler:

Group 1

1 Zalgiris Vilnius (LTU)
2 Molde (NOR)
3 Nõmme Kalju (EST)
4 Fola Esch (LUX)
5 Slavia Sofia (BUL)
6 Glenavon (NIR)
7 Birkirkara (MLT) / KÍ Klaksvík (FRO)
8 Europa (GIB) / Prishtina (KOS)
9 Ilves Tampere (FIN)
10 Stjarnan (ISL)

Group 2

1 Domzale (SVN)
2 Gabala (AZE)
3 Dinamo Tbilisi (GEO)
4 Rangers (SCO)
5 Apollon Limassol (CYP)
6 Progrès Niederkorn (LUX)
7 Široki Brijeg (BIH)
8 Shkupi (MKD)
9 Stumbras (LTU)
10 Dunajská Streda (SVK)

Group 3

1 Maribor (SVN)
2 Trencín (SVK)
3 Viitorul (ROU)
4 Neftçi (AZE)
5 Tobol Kostanay (KAZ)
6 Buducnost Podgorica (MNE)
7 Partizani (ALB)
8 Újpest (HUN)
9 Samtredia (GEO)
10 Racing Union (LUX)

Group 4

1 Górnik Zabrze (POL)
2 Vardar (MKD)
3 Dinamo Minsk (BLR)
4 Spartak Subotica (SRB)
5 OFK Titograd (MNE)
6 Pyunik (ARM)
7 Zaria Balti (MDA)
8 Coleraine (NIR)
9 B36 Tórshavn (FRO) / St Joseph's (GIB)
10 Derry City (IRL)

Group 5

1 Hafnarfjördur (ISL)
2 Nordsjælland (DEN)
3 AIK (SWE)
4 Ventspils (LVA)
5 Shakhtyor Soligorsk (BLR)
6 Cliftonville (NIR)
7 Lahti (FIN)
8 Luftëtari (ALB)
9 Connah's Quay (WAL)
10 Shamrock Rovers (IRL)

Group 6

1 Osijek (CRO)
2 Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3 Sarajevo (BIH)
4 Anorthosis Famagusta (CYP)
5 Kairat Almaty (KAZ)
6 Ferencváros (HUN)
7 Petrocub (MDA)
8 Laçi (ALB)
9 Engordany (AND) / Folgore (SMR)
10 Banants (ARM)

Group 7

1 Partizan (SRB)
2 Slovan Bratislava (SVK)
3 Keşla (AZE)
4 CSKA Sofia (BUL)
5 Rabotnicki (MKD)
6 Milsami Orhei (MDA)
7 Rudar Pljevlja (MNE)
8 Riga (LVA)
9 Budapest Honvéd (HUN)
10 Balzan (MLT)

Group 8

1 Lech Poznan (POL)
2 Beitar Jerusalem (ISR)
3 Radnicki Niš (SRB)
4 Levski Sofia (BUL)
5 Irtysh (KAZ)
6 Zeljeznicar (BIH)
7 Chikhura Sachkhere (GEO)
8 Vaduz (LIE)
9 Narva Trans (EST)
10 Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU)
11 Gandzasar-Kapan (ARM)
12 UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)

Group 9

1 Rudar Velenje (SVN)
2 Dundalk (IRL)
3 Hibernian (SCO)
4 Sarpsborg (NOR)
5 Häcken (SWE)
6 København (DEN)
7 Levadia Tallinn (EST)
8 ÍBV (ISL)
9 KuPS Kuopio (FIN)
10 Liepaja (LVA)
11 Tre Fiori (SMR) / Bala Town (WAL)
12 NSÍ Runavík (FRO)

Haber Kaynağı: beIN Sports



Bu habere toplam 62 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 
Gönder