"Talisca delirmiş olmalı!"

"Talisca delirmiş olmalı!"

Milliyet gazetesi yazarlarından Şansal Büyüka, Beşiktaş'ın gündemini değerlendirdi.

İyi bir seçim

Beşiktaş, Şenol Güneş’e yardımcı olarak Guti’yi getirecek. Bana göre iyi bir seçim... Yeter ki Şenol Hoca ile Guti iyi diyalog içinde olsunlar. Birbirlerini saysınlar, sevsinler ve görüşlerine değer versinler.

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in yardımcıları takım iyi giderken de, kötü giderken de hep eleştiriliyordu. Şenol Hoca sürekli karşı çıksa bile, bu eleştiriler sezon boyu hiç eksik olmadı.Şimdi Şenol Hoca’ya yardımcı olarak Guti’yi getiriyorlar. Bana göre iyi bir seçim... Dünyanın kabul ettiği bir kariyere sahip, Beşiktaş’ı ve Türkiye’yi biliyor. Real Madrid, U 19 takımını teslim edecek kadar kendisine güveniyor. Yeter ki Şenol Hoca ile Guti iyi diyalog içinde olsunlar.

Yolun başındaki Guti’nin Şenol Hoca’nın tecrübesinden kazanacağı çok şey olur. Guti de Şenol Hoca’nın bakış açısına yeni farklılıklar, yeni renkler getirebllir. Geçmiş dönemlerde Piontek-Fatih Terim, Derwall-Mustafa Denizli unutulmaz ikililerdi. Yıllar sonra böyle bir ikili Beşiktaş’ta önemli işlere ve başarılara imza atabilir. Yeter ki aralarında sağlıklı bir diyalog olsun. Birbirlerini saysınlar, sevsinler ve görüşlerine değer versinler.

Talisca delirmiş olmalı!

Beşiktaş’tan ayrılan Talisca, Çin’in yolunu tuttu. Oysa Çin, kariyerli futbolcuların arasında “son durak” olarak biliniyor. Talisca’nın henüz son durağa varmasına uzun yıllar var. Bu genç yaşta Çin’e gitmekle doğru yapmadı. Çin’de parayı bulur, Beşiktaş’taki mutluluğu, coşkuyu ve sevgiyi asla bulamaz. Bu tercih inanılır gibi değil... Talisca delirmiş olmalı...

Haber Kaynağı: MilliyetKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 27 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder