"Birinci santrafor için bence Negredo yeterli"

"Birinci santrafor için bence Negredo yeterli"

Spor yorumcusu Önder Özen, Beşiktaş’ın gündemi hakkında HABER1903’e açıklamalarda bulundu.

İşte Özen’in HABER1903’e yaptığı açıklamalar:

-ATIBA’NIN KEFİL OLDUĞU BİR OYUNCU İÇİN…-

Cyle Larin transferini değerlendiren Önder Özen; “Larin’i daha önce izleme şansım olmadı. Kanada A Milli Takımı’na çağrıldığına ve MLS’de düzenli olarak forma giydiğine göre yaşını da hesaba katarsak iyi bir oyuncu olduğu ortada. A Milli Takım antrenörleri tarafından seçilmiş bir oyuncu. Şüphe etmeye gerek yok. Atiba’nın kefil olduğu bir oyuncu için umutlu olmak gerekir” dedi.

-BİRİNCİ SANTRAFOR İÇİN BENCE NEGREDO YETERLİ-

Başka bir forvet transferi konusunda Özen; “Biraz ekonomik durumla bağlantılı. Bence Negredo, birinci santrafor oynayabilir. Rahatlıkla olur. Kalitesi net bir şekilde ortada. Aldığı kısa sürelerle bence son derece olumlu izlenimler bıraktı. Birinci santrafor için bence Negredo yeterli”

-KUSURSUZ BİR KADRO YAPILANMASI-

Beşiktaş’ın kadro genişliğine değinen Önder Özen; “Başka transfere ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Ön tarafta, kanatlarda, santrafor arkasında son derece yetenekli oyuncular var. Sayı olarak yeterli hatta fazla bile. Orta saha için kapalı diyebiliriz. Hep çok nitelikli hem de sayı olarak yeterlidir. Savunmada da eksiği yok. Bana göre bütün bölgelerde neredeyse kusursuz bir kadro yapılanması olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 234 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder