"En iyi kadronla orada olmak zorundasın"

"En iyi kadronla orada olmak zorundasın"

Spor yorumcusu ve yazarı Cem Dizdar, Türkiye Kupası'nda oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçı öncesinde görüşlerini Fanatik'e aktardı.

Dizdar, "Türkiye'nin en önemli maçlarından biri. En iyi kadronla orada olmak zorundasın" dedi.

İşte Dizdar'ın değerlendirmeleri:

"EN İYİ KADRONLA ORADA OLMAK ZORUNDASIN"

"Beşiktaş, F.Bahçe, Galatasaray arasındaki maçlar ülkenin en üst seviye maçlarıdır. Yani bütün televizyondaki hadiseyi bu maçlar üretir. Lokomotif bu 3 takım arasındaki maçlardır. Böyle bir maç bulmuşken belki 90 dakika sonrasında maç uzayacaktır, senin elinde 120 dakikalık bir televizyon zamanı vardır. Bu televizyon zamanının içini öyle doldurmalısın ki reklamlar, sponsorluk açısından, gelecek günler açısından bütün bu kıymeti yani televizyonun sana verdiği kıymeti sen de televizyon üzerinden taraftarlara vermek zorundasın. Eğer yedek kadro ile çıkarsan televizyondaki bir maç yayınlanırken sadece bir kupayı hafife almıyorsun. Aynı zamanda televizyon üzerinden dünyaya ve ülkene ulaştığın insanları da hafife alıyorsun. Tam tersine televizyonun en kıymetli zamanında, en çok insanın izlediği zamanda en iyi kadronla orada olmak zorundasın. Ben kendi adıma başka bir neden düşünemem." dedi.

"BU MAÇ PERŞEMBE AKŞAMI ÜLKENİN EN ÇOK İZLENEN PROGRAMI OLMAK ZORUNDA"

"Kulüp yöneticisi olsam, bir teknik direktör oraya ikinci takımla çıkmaya çalışsa karşı çıkarım. 'Böyle şey olmaz' derim. Bu maç ülkenin perşembe akşamı en çok izlenen programı olmak zorunda." dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 97 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder