Beşiktaş Kulübü Dış İlişkiler ve UEFA'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Siyah Beyazlıların Leipzig galibiyeti ve Şampiyonlar Ligi performansı hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

İşte Erdal Torunoğulları'nın HABER1903'e yaptığı açıklamalar:

-BİR ÇOK İLKE İMZA ATILDI-

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi performanını değerlendiren Torunoğlulları; "Muhteşem bir sonuç ile gruplardan lider çıktık. Hakikaten bir çok ilke de imza atıldı. Beşiktaş'ın haricinde bundan sonra herhangi bir takımın bu başarılara imza atacağını sanmıyorum. Yenilmeden gruptan çıkmak, deplasman maçlarının 3'ünde de galibiyet ile ayrılmak kolay bir iş değil. Şu anda bunun mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

-TAKIMDA MÜTHİŞ BİR ÖZGÜVEN VAR-

Pazartesi günü yapılacak olan kura çekimi hakkında değerlendirmede bulunan Torunoğulları; "Bu saatten sonra kura çekiminden kim çıkarsa çıksın aynı ciddiyeti, mücadeleyi sergileyeceğimizden yüzde yüz eminim. Takımda o özgüven var. Dün akşam golü yedikten sonra hemen golü bulduk. Onlar için çok önemli olan bir karşılaşmada bir çok as futbolcumuz olmamasına rağmen galibiyet ile döndük. Demek ki takımda müthiş bir özgüven var. Burada da Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'e teşekkür etmek gerekiyor. Hocanın hakkı çok büyük" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER