Rummenigge, Vodafone Park'a hayran kaldı! "Olağanüstü bir iş"

Rummenigge, Vodafone Park'a hayran kaldı! "Olağanüstü bir iş"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri, Bayern Münih Kulübü CEO'su Rummenigge ve UEFA Heyeti ile dostluk yemeğinden bir araya geldi.

Bayern Münih Kulübü CEO'su Karl Heinz Rummenigge, yemeğin ardından BJK TV'ye açıklamalarda bulundu.

İşte Rummenigge'nin açıklamaları:

-OLAĞANÜSTÜ BİR İŞ BAŞARMIŞ DURUMDASINIZ-

“Başkan ve değerli yönetim kurulu üyelerini yürekten tebrik etmek istiyorum. Burada yapmış olduğunuz gerçekten büyük bir başarı. Bu statta tüm tesisleri, restaurantları, müzesi, mağazalarıyla birlikte gerçekten olağanüstü iş başarmış durumdasınız. Bunu futbol dünyasının bir parçası olarak sadece alkışlayabilirim." dedi.

-ÖNEMLİ OLAN BU DOSTLUK RÜZGARININ DEVAM ETMESİ-

“Yaklaşık 20 sen önce burada oynama fırsatımız olmuştu. Benim dileğim şudur ki tekrar görüşmek için bir 20 sene daha geçmek zorunda kalmasın. Bu akşam maç oynanmak zorunda. Ama bence çok daha önemlisi Münih’te başlayan İstanbul’da pekiştirdiğimiz aramızda dostluk bağı oluşturduk. Sayın başkan da dile getirdi. Önemli olan Türkiye-Almanya arasında bu dostluk rüzgarının devam etmesi.” dedi.

-ÖZELLİKLE ATMOSFERİ BÜYÜK BİR HEYECANLA BEKLİYORUM-

“Dünyada kulüp futbolunda var olan en büyük bir yarışmanın birer tarafıyız. İki kulüp de sadece maddi sebeplerden dolayı değil imajdan dolayı da bu yarışmanın bir parçası olmaktan son derece memnundur. Sizin adınıza bunu da dile getirmek istiyorum. Hepinize çok teşekkür etmek istiyorum. Bu akşamki maçı çok büyük bir heyecanla bekliyorum. Özellikle atmosferi bekliyorum. Almanya’da bu konuyla ilgili çok fazla haber yapıldı. Onu canlı canlı yaşamak için sabırsızlanıyorum”

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın açıklamaları ise şu şekilde;

-ALMANYA'DA ÇOK İYİ AĞIRLANDIK-

"Almanya'da çok iyi ağırlandık. İnşallah biz de onları iyi ağırlamışızdır. Bugün için çok teşekkür ediyoruz. İyi şanslar."


Haber Kaynağı: HABER1903Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 33 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder