Hakan Kalkavan’ın (Yeni Yatırımlar ve Tesisler Koordinatörü) vefat eden annesi Meziyet Kalkavan için Fatih Camii’nde bir cenaze töreni düzenlendi.

Başkan Fikret Orman’ın çelenk gönderdiği cenaze törenine; Umut Güner (As Başkan, Futbol Transfer Komitesi Başkanı, Vodafone Arena’dan Sorumlu.), Metin Albayrak (Futbol altyapı, yapılanma ve scouting’den sorumlu. Fulya Hakkı Yeten Tesisleri'nden sorumlu, Yönetim Kurulu Sözcüsü), Ahmet Cihat Kumuşoğlu (Basketbol, Akatlar Spor Salonu'ndan Sorumlu, ​İcra Kurulu Üyesi.), Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.), Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi'nden Sorumlu.) ile merhumenin ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Meziyet Kalkavan’ın cenazesi Edirnekapı Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Beşiktaş Kulübü'nden yayınana başsağlığı mesajında "Merhumeye Allah’tan rahmet; Hakan Kalkavan’a, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz." denildi.

Haber Kaynağı: Bjk.com.tr