Beşiktaş Kulübü Basketbol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Kumuşoğlu, Beşiktaş Sompo Japan'ın bu sezonki performansını HABER1903'e değerlendirdi.

İşte Kumuşoğlu'nun HABER1903'e yaptığı açıklamalar:

-BU SEZONUN EN FLAŞ EKİBİ BİZDİK-

Beşiktaş Sompo Japan'ın Play-off serisini ve bu sezonki performansını değerlendiren Kumuşoğlu; "Beşiktaş olarak Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu tebrik ederim. Bu sezonun en flaş ekibi bizim ekibimizdi. Son derece iyi mücadele ettik. 4-0 olmasına rağmen çok başa baş geçti. Beşiktaş Basketbol Takımı, tam bir takım oldu. Son topa kadar yenilgiyi kabul etmeyen çok iyi bir takım olduk. Sezonu çok başarılı buluyorum. Hem Ufuk Hocayı hem takımı kutluyorum. Kadın basketbolda da çok iyi bir sezon geçirdik. Yapılanmamız sürecek ve ileride çok daha iyi sonuçlar göreceğiz" dedi.

-GEREKEN NEYSE ONU YAPACAĞIZ-

Beşiktaş Sompo Japan'ın bütçe konusuna değinen Kumuşoğlu; "Transferde gereken neyse onu yapacağız. Maddi olarak bir sıkıntımız yok. Bütçemiz yeterli. Oyuncularımıza ödemelerini günü gününe yaptık. Bu konuda hiç sıkıntı çekmedik. Sayın Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz bu konuda çok büyük destek oldu. Takım olmak para vererek olmuyor. Biz yine de en iyi şekilde en iyi oyuncuları takımımıza takviye edip önümüzdeki sene seyircilerimizi memnun edeceğiz" dedi.

-AYRILACAK OYUNCULAR VAR-

Basketbolda gelecek sezon için yapılacak hazırlıklardan bahseden Kumuşoğlu; "Resmi olarak bir bütçe ayarlanmadı. Önce ihtiyaçlarımızı saptayacağız. Takımın ihtiyaçlarına göre bütçemizi ayarlayacağız. Ayrılacak oyuncular var ancak tam belli olmadı. Önümüzdeki günlerde bu konu da netleşebilir" diyerek sözlerini noktaladı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER