Hentbol Süper Lig 2016-17 sezonunda üst üste 9. toplamda ise 13. şampiyonluğunu elde eden Beşiktaş Mogaz, No:1903 Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisleri’nde kutlama yemeğinde bir araya geldi.

Kutlamaya; Başkan Fikret Orman, Hakan Özköse, Candaş Tolga Işık, Erdal Karacan, Genel Koordinatör Levent Çifter, Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, Aygaz Pazarlama Direktörü Ercüment Polat, Aygaz Tüplü Gaz Pazarlama Uzmanı Saadettin Samrıoğlu, Türkiye Hentbol Fedarasyonu eski asbaşkanı Haydar Arslan ile Beşiktaş Mogaz'ın teknik heyeti ve oyuncuları ile aileleri katıldı.

Sıcak bir ortamda geçen kutlama yemeğinde BaşkanFikret Orman, şampiyonluk pastasını kesti ve bir konuşma yaptı.

Gelecek sezon üst üste 10. şampiyonluğu kazanacağımıza olan inancını ifade eden Başkanımız Fikret Orman, “Teknik heyete ve sporcularımıza göstermiş oldukları büyük başarı nedeniyle teşekkür ediyorum. Sporcularımızın eşlerini de tebrik ediyorum, onlar da bu başarının bir parçası oldular” diye konuştu.

Beşiktaş Mogaz Takımı oyuncuları, Başkanımız Fikret Orman ile Aygaz Pazarlama Direktörü Ercüment Polat’a imzaladıkları şampiyonluk formasını hediye ettiler.

Başkan Fikret Orman, jübile yapan Ivan Nincevic ile gelecek sezon takımımızda yer almayacak Predrag Dacevic ve Jozef Holpert’e Beşiktaş Mogaz Takımımızın formasını hediye etti ve kendilerine emekleri için teşekkür etti.

Kutlama yemeğinde Beşiktaş Mogaz'ın 2016-17 sezonunda kazandığı Hentbol Süper Lig şampiyonluk kupası ile Türkiye Kupası da sergilendi.

Haber Kaynağı: bjk.com.tr