Beşiktaş Mogaz Takımı, Süper Lig’in 22. haftasında Süleyman Seba Spor Salonu’nda oynanan maçta Amasya Taşova Spor’u yenerek bitime dört hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

Beşiktaş Mogaz Takımı Başantrenörü Müfit Arın, HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

İşte Müfit Arın'ın HABER1903'e yaptığı açıklamalar:

-ÇABAMIZ HEP BEŞİKTAŞ'I EN İYİ YERE GETİRMEK-

Şampiyonluktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Arın; "Beşiktaş'a kupalar kazandırmak güzel. Başarılı olmak, marka değerini yükseltmek gerçekten güzel bir şey. Zaten çabamız hep Beşiktaş'ı en iyi yere getirmek. İşimiz hep bu; marka olmak. Bütün çabamız ve gayretimiz hentbolu sevdirmek, Beşiktaş'ta farklı hale getirmek." dedi.

-SON MAÇTA KUPA ALINIRKEN BİR ORGANİZASYON YAPILIR-

Beşiktaş taraftarına çağrıda bulunan ve şampiyon olan Hentbol takımının ne kadar çok izlenirse o kadar iyi olacağını söyleyen Arın; "Herhalde en son maçta kupa alınırken bir organizasyon yapılır diye düşünüyorum. Sonuçta bu kulübü ilgilendiren bir olay. Tahmin ediyorum en son oynayacağımız Maliye Milli Piyango maçında mutlaka bir organizasyon yaparlar diye düşünüyorum. Taraftarsız bu bir tiyatro gösterisi, bir oyun. Ne kadar çok izlenir ve paylaşılırsa o kadar güzel olur." diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER