Beşiktaş RMK Marine Doğa Koleji’nin engelliler günü etkinliğine katıldı

Beşiktaş RMK Marine Doğa Koleji’nin engelliler günü etkinliğine katıldı

Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Beşiktaş RMK Marine Takımı Genel Menajeri Erdem Göksel, Beşiktaş RMK Marine Takımı İdari Menajeri Handan Karatekin ile Antrenör Tacettin Çıpa ve oyuncular, Doğa Koleji’nin düzenlediği etkinliğe katıldılar.

Siyah-beyazlıları etkinlik kapsamında Doğa Koleji öğrencileriyle söyleşide bulundu ve sonrasında Galatasaray ile bir dostluk maçı oynadı.

Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle’ye oyuncularımızın imzaladığı Beşiktaş RMK Marine formasını hediye ederken Lüle de Karacan’a günün anısına plaket takdim etti.

Erdal Karacan etkinlikte yaptığı konuşmada, “Engellilerin farkındalığı anlamında çok güzel bir organizasyondu. Doğa Koleji’ni tebrik ediyoruz. Biz Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak da organizasyona elimizden geldiğince katkı verdik. Takımımız geldi bir dostluk maçı yapıldı. Her şey mükemmeldi. Bu tip organizasyonların sürekli yapılmasını temenni ediyorum” dedi.

Beşiktaş RMK Marine Takımı'nın Galatasaray ile oynadığı dostluk maçı 28-28 berabere tamamlandı.

Etkinlikte ayrıca, “Rüya ve Maskeler” isimli dans gösterisi konuklara sunuldu. Gösteriye görme engelli sanatçılar; Kutup Ata Tuncer (Piyano), Kerim Atınok (Gitar-Flüt), Selim Atınok (Mandolin) ve Şafak Tunalıoğlu (Keman) eşlik etti.

Haber Kaynağı: Bjk.com.trKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 0 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder