Ntvspor'da yayınlanan "Kamp Günlüğü" programında Güntekin Onay, Beşiktaş'ı değerlendirdi.

İşte Onay'ın açıklamalarının bir bölümü...

-ERSAN, ŞENOL GÜNEŞ’İN TARİF ETTİĞİ STOPER DEĞİL-

“Ersan, pas oyununa uygun bir oyuncu mu? Bana göre hiç değil. Ayağı kesinlikle iyi olmayan bir oyuncu. Beşiktaş, 650 tane pas yapıyor, Ersan gelsin, yapamaz. Ersan hamleli, güçlü, havadan iyi olan, ve karakterli bir oyuncu. Ama Şenol Güneş’in tarif ettiği stoper değil.”

-ZAMANA İHTİYACI VAR-

“Mitrovic, seyrettiğimiz ligde oynayan bir futbolcu değildi. Genç bir oyuncu. Hırvat Milli Takımı’nda oynamaya başladı. Gelişmeye açık bir oyuncu olduğu söyleniyor. Ama Beşiktaş seviyesindeki bir takımda hemen 11’e girmesi için zamana ihtiyacı var. Çok üst düzey oyuncular hemen beklentiyi karşılar.”

-HUNTELAAR ADI GEÇİYOR-

“Eto’o’ nun kariyeri, futbolculuğu, profesyonelliği, tecrübesi, kişiliği tartışmaya açık değil. Çok önemli bir isim. Ama ne yazık ki isimler oynamıyor. 36 yaşındaki bir futbolcu sadece ligin ikinci yarısında beni şampiyonluğa taşısınsa fikir, doğru olabilir. Ama transferi olmadı. Gelecek isimler arasında en iyisi Bony. Attığı gol sayısı ve oynadığı kulüpler itibariyle tatmin edici gözüküyor. Huntelaar adı geçiyor ama o da Ekim ayından beri hiç oynamamış. Çapraz bağı sorunundan sonra istatistikleri de eskisi gibi olmadı. Huntelaar transfer edilirse riskli. Robin van Persie gibi olur mu? 1 maç var, 3 maç yok. Tekrar sakatlanır mı?”

Açıklamaların tamamını aşağıda bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Haber Kaynağı: HABER1903