Kayserispor'da Ali Reşat Çağan: "Fikret Orman, ben ve Sergen için; 'Ne gerekiyorsa yaparız' dedi. Beşiktaş'ın kadrosunda düşünmediği oyuncularla görüşüyoruz"

Antalya Belek'te kamp hazırlıklarını sürdüren Kayserispor'da Genel Menajer Ali Reşat Çağan, açıklamalarda bulundu.

"BİRKAÇ TAKVİYE İLE TAKIM HAK ETTİĞİ YERE GELECEK"

Ali Reşat Çağan, "Şanssız bir ilk yarı geçirdi Kayserispor. Biz de yeni başladık, Sergen hoca da yeni başladı. Bundan sonra çok daha iyi olacak diye düşünüyoruz. Ama biz her zaman iddialıyız. Sergen hoca da çok iddialı bir insan ve iyi bir teknik direktör. Birkaç takviye ile bu takım hak ettiği yere gelecektir" diye konuştu.

Transfer konusunda Sergen Yalçın'ın özellikle üzerinde durduğu bölgenin neresi olduğuyla alakalı sorulan soruya Çağan, "Bölgeleri şu anda transferler gerçekleşmediği için söyleyemem. Kesinlikle 3 ya da 4 nokta transfer yapılacak takıma" ifadelerini kullandı.

"SEYİRCİMİZLE BARIŞIP DEVAM EDECEĞİZ"

Kayseri'de taraftarın takımlarına olan desteklerinin az olmasıyla alakalı da konuşan Ali Reşat Çağan, "Kayseri Erciyesspor'da da çalışırken biz gayet ciddi bir taraftar grubuna sahiptik. Kayserililer'in takımlarına sahip çıkacağını düşünüyorum. İlk maç içeride Beşiktaş ile kupa maçı ve sonrasında Fenerbahçe ile lig maçı var. O maçlarda seyircimizle barışıp devam edeceğiz" açıklamalarında bulundu.

FİKRET ORMAN'DAN TRANSFER SÖZÜ

Beşiktaşlı futbolcu Kerim Frei'ı Sergen Yalçın'ın Kayserispor'a transfer etmek istediğiyle alakalı çıkan haberler hakkında da konuşan Ali Reşat Çağan, "2012'de ben zaten Beşiktaş'ın sportif direktörüydüm. Ben başkan Fikret Orman ile konuştum. Ben ve Sergen için; 'siz bizim namusumuzsunuz, sizin için ne gerekiyorsa yaparız' dedi.

Fikret Orman'a da teşekkür ederiz ayrıca. Tabii ki Beşiktaş'ın kadrosunda düşünmediği futbolcularla görüşüyoruz ve görüşmelerimiz devam ediyor" ifadelerini kulandı.

Haber Kaynağı: Vatan