"Beşiktaş, herkesin ulaşmaya çalıştığı ve hayal ettiği günlere yaklaşıyor"

"Beşiktaş, herkesin ulaşmaya çalıştığı ve hayal ettiği günlere yaklaşıyor"

Beşiktaş camiasının önemli isimlerinden Hasan Arat, Siyah Beyazlı kulübün gündemiyle ilgili HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

İşte Hasan Arat'ın HABER1903'e yaptığı açıklamalar:

-CAMİAMIZ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE BU DÖNEMİ HEP BİRLİKTE GEÇİRMELİ-

Siyah Beyazlıların Türkiye'nin en geniş kadrosuna sahip olduğunu belirten Hasan Arat; "Beşiktaş gerek ligde, gerek kupada, gerek Şampiyonlar Ligi'nde finale doğru giderken tabii ki iklimin de getirdiği etkiyle karşısına çetin bir takvim çıkacak ve kuvvetli rakipler çıkacak. Bu normal. Bu seviyelerde oynayan takımlar zaten buna hazırlıklı takımlardır. Beşiktaş bu seviyelerin takımıdır. Kadro zenginliği açısından baktığımız zaman Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahip. Şampiyonlar Ligi'nde bir üst tura çıkarken son derece iyi bir performansla çıktı. Bayern Münih'in çıkması sürpriz değil. Neticede Paris Saint Germain gibi en yüksek parayı harcayan kulübün karşısına da Real Madrid çıktı. Dolayısıyla biz bu maratonu zaten planlayan bir ekibiz. Yükseklerde oynuyorsak buna hazırlıklı olmamız lazım. Önemli olan bu 3 kulvardan herhangi birinde sıkıntı olursa diğerini etkilemeyecek şekilde hazırlıklı olmak lazım. Neticede bu bir maraton. Özellikle Türkiye ligi ve Şampiyonlar Ligi'nde çok ciddi gelirler var. Bu gelirleri de dikkate almak lazım. Beşiktaş'ın fiziki ve psikolojik olarak bu çetin takvime ve yarışmalara hazır olduğunu düşünüyorum. Allah takımımıza kuvvet versin. Camiamız birlik ve beraberlikle bu çetin dönemi hep birlikte geçirmeli." dedi.

-BEŞİKTAŞ, HERKESİN HAYAL ETTİĞİ GÜNLERE YAKLAŞIYOR-

Beşiktaş'ın 3 kulvarda başarıyla yarışmasına dikkat çeken Hasan Arat; "Ben de bizzat Münih'e giderek takımıma destek olacağım. Bunlar camiamız açısından tarihi günlerdir. Kıymetinin bilinmesi lazım. Türkiye'nin şu anda uluslararası platformda Ay Yıldızlı bayrağını taşıyan en önemli kurum Beşiktaş'tır. Milli Takımımızın Dünya Kupası'nda olmaması, Avrupa Kupalarında başka takımımızın olmaması ve Beşiktaş'ın ülkemizi bu seviyede temsil etmesi milli bir olaydır, milli bir duygudur. Tüm Türkiye halkının özellikle bu önemli günlerimizde Beşiktaş'ı destekleyeceğine, en azından gönül desteğini vereceğine inanıyorum ve birlikte olacağımızı düşünüyorum. Biz düşen görev, camia olarak verilen bu desteğe layık olmaktır. Hem sportif olarak hem de temsil açısından hayırlısı olsun. Bunlar zor günler değil, güzel günler. Bunların keyfini çıkaralım. Beşiktaş, herkesin ulaşmaya çalıştığı ve hayal ettiği günlere yaklaşıyor. Tabii ki zorluklar ve güçlükler olacaktır. Bunlar Ancak finallere doğru çıktığınızda bunların yaşanması normaldir." diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 20 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder