Duyuru

Reklam engelleyici eklentiler sitemizin düzgün çalışmasını engellemektedir. Lütfen sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemiz için engelleyici eklentinizde Haber1903.com için izin vermenizi rica ederiz. Vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz.

Reklam Engelleyici Nasıl Kapatılır?

"Caner Erkin olayında sessiz kalmayan TFF, neden Volkan Demirel olayında sessiz kaldı?"

"Caner Erkin olayında sessiz kalmayan TFF, neden Volkan Demirel olayında sessiz kaldı?"

TRT Spor'da Serkan Yetkin'in sunumuyla yayınlanan "Spor Manşet" programında Cem Dizdar, Volkan Demirel'in PFDK'ya sevk edilmemesini Caner Erkin örneğiyle değerlendirdi.

İşte Dizdar'ın açıklamalarının bir bölümü:

"Volkan Demirel'in Başakşehir maçında hakeme söylediği sözler iddia edilmedi. Oyuncu, 'Bu Türk argosu' diyerek sözleri kabul etti. 'Volkan'a yüzlerce binlerce Türk argosu var, nedir buradaki Türk argosu' diye soruldu mu? Sorulmadı. Caner Erkin olayında durumu kurtarmak içim yönetmeliğe bir cümle konuldu. Yayıncı kuruluş kameraları denildi. Volkan Demirel olayında yayıncı kuruluş görüntüleri var mı? Var. Daha önce hakemin görüş alanının dışında olan her hangi bir olay eğer algıya konu ise cezalandırılır diye Caner'i cezalandırdılar mı? Evet. Bu olay şimdi hepimizin gözü önünde oldu mu? Oldu. Oyuncu da 'Türk argosu kullandım' dedi.Peki sen ne yaptın? Sevk etmedin. Peki bundan sonra yapacağın şeye insanlar güvenir mi? Caner Erkin olayında sessiz kalmayan TFF neden Volkan Demirel olayında sessiz kaldı?" dedi.

Açıklamaların tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Haber Kaynağı: HABER1903


HABER VİDEOBu habere toplam 33 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 
Gönder