"Talicsa'nın nasıl oynayacağına değil, ne yaptığına bakacaksınız"

"Talicsa'nın nasıl oynayacağına değil, ne yaptığına bakacaksınız"

Sabah gazetesi yazarlarınden Metin Tekin, Beşiktaş'ın gündemini değerlendirdi.

Sabah gazetesi yazarlarınden Metin Tekin, Beşiktaş'ın gündemini değerlendirdi.

*Talisca, Brezilya Milli Takımı için göz kırpıyor. Sizce bu formayı giyebilir mi? Şansı ne kadar?

Açıkçası benim için sürpriz olmadı. Ben daha önce de Talisca'nın artık Brezilya Milli Takımı'nın içinde olacağını söylemiştim. Bu performansla bunu yakalayabileceğini düşünmüştüm. Gerçekten çok etkili bir oyuncu oldu. Zaman zaman performans dalgalanmaları oluyor. Ama Talicsa'nın nasıl oynayacağına değil ne yaptığına bakacaksınız... Bu anlamda çok etkili bir silah.

*Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bazı maçların ertelenmesini istedi. Şenol Güneş buna karşı çıktı. Sonuç olarak Beşiktaş federasyona başvurmaktan vazgeçti. Böyle bir talep gerekli mi Beşiktaş için? Şenol Güneş ile Fikret Orman neden farklı düşündü?

Daha önce G.Saray için erteleme yapıldı. Ancak günümüzde artık sezon öncesi bütün fikstürler açıklanıyor. Bu nedenle de erteleme olmaması gerektiğini ve takımların maç yoğunluklarını ve idman programlarını buna uygun şekilde planlamaları gerektiğini düşünüyorum. En doğrusu bu talepten vazgeçmeleriydi. Şenol Güneş de zaten, "Biz 3- 4 günde bir maç oynarız" diyerek tavrını gösterdi. Avrupa kulüplerinde olduğu gibi Türk kulüplerinin de artık bunu kabullenmesi gerek. 

Haber Kaynağı: SabahKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 5 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder