Beşiktaş, UEFA kriterlerine takılacak mı? Hacıgüzeller açıkladı!

Beşiktaş, UEFA kriterlerine takılacak mı? Hacıgüzeller açıkladı!

Beşiktaş Kulübü Mali İşler ve Finans’tan Sorumlu Yöneticisi Berk Hacıgüzeller, Beşiktaş’ın mali yapısı ile ilgili HABER1903’e açıklamalarda bulundu.

İşte Hacıgüzeller’in HABER1903’e yaptığı açıklamalar:

-3 YILLIK KAR HEDEFLERİMİZİ UEFA KRİTERLERİ ANLAMINDA TUTTURACAĞIZ-

UEFA kriterleri anlamında bir sorun yaşayacaklarını düşünmediklerini dile getiren Berk Hacıgüzeller; "UEFA Kriterleri anlamında Beşiktaş, mali tablolarını ve faaliyetlerini çok yakından takip ediyor. UEFA Kriterlerine uygun bir şekilde devam ediyoruz. Hedefimizde 2018 Mayıs itibari ile Mali tablolarımızda kar elde etmek istiyorduk. Toplamda 3 yıllık kar hedeflerimizi UEFA kriterleri anlamında tutturacağız. Transferleri de aynı titizlikte yönetiyoruz. Başkanımız bu konuda çok hassas ilerliyor. Bunları düşündüğümüzde UEFA kriterleri anlamında bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum" dedi.

-FUTBOLCULARIMIZIN BİZDEN HİÇBİR ALACAĞI YOKTUR-

Futbolcuların kulüpten herhangi bir alacağının olmadığını belirten Hacıgüzeller; "Futbolcularımıza günü gününe ödemelerimizi yapıyoruz. Aralık ayı itibari ile tüm alacaklar, primler, hak edişler, garanti ücretler ödendi. Ocak ayını da haftaya ödeyeceğiz. Futbolcularımızın bizden hiçbir alacağı yoktur" ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABERKüfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 20 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder