BJK-Kabataş Vakfı Mütevelli Heyeti toplantısı yapıldı

BJK-Kabataş Vakfı Mütevelli Heyeti toplantısı yapıldı

BJK-Kabataş Vakfı Mütevelli Heyeti toplantısı, Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı Feriye Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi.

BJK-KABATAŞ VAKFI Mütevelli Heyeti Toplantısı; Başkan Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Basketboldan Sorumlu Üyesi Ahmet Cihat Kumuşoğlu, Pazarlama ve Sponsorluklar ile Taraftarlar ve Derneklerden Sorumlu Üyesi Hakan Özköse, Amatör Şubelerden Sorumlu Üyesi Erdal Karacan ve BJK-KABATAŞ VAKFI Mütevelli üyelerinin katılımıyla Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı Feriye Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi.

Açılış ve yoklamanın ardından toplantı başkanlık divanı seçimi yapıldı ve toplantı evraklarının imzası için başkanlık divanına yetki verildi. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ile şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Yönetim kurulu tarafından hazırlanan çalışma raporu ve bilanço ile 2018 yılı tahmini bütçesi, görüşüldü ve onaylandı.

Denetim Kurulu tarafından dönem denetim raporu ve Mali denetim raporu görüşüldü ve onaylandı.

Yapılması planlanan BJK – KABATAŞ VAKFI Anaokulu ve İlköğretim Okulları projesi İcra Kurulu Başkanı Hasan Anıl Cansızoğlu tarafından üyelere sunuldu, tüm üyelerin onayı ve oy birliği ile Yönetim Kuruluna yetki verildi.

Toplantıda; Sarıyer Belediyesi ile ortaklaşa yapılacak ağaçlandırma projesi için Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in katılımıyla protokol imzalandı.

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile Ahmet Akbalık ve Erşan Ateş’e mütevelli heyeti üyelik belgeleri takdim edildi.

BJK – KABATAŞ VAKFI Mütevelli Heyeti Toplantısı’nın ardından Başkan Fikret Orman ile mütevelli heyeti üyeleri, BJK – KABATAŞ VAKFI tarafından yenilenen Kabataş Erkek Lisesi Kültür Merkezi’ni gezdiler.

Haber Kaynağı: Bjk.com.tr

 Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.

Bu habere toplam 1 yorum yapılmıştır.

YORUM YAZ “Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır."

 

Karakter sınırı: 0 / 200

Gönder