• "Ben hiçbir yere gitmiyorum"

 • 21 Temmuz 2012 Cumartesi, 08:39:33
  • Siyah-Beyazlı takımda kalmayı çok istediğini belirten Portekizli yıldız, "Her türlü fedakarlığı yapmaya sonuna kadar hazırım" diye konuştu.

    

   Beşiktaş'ta takımdan gönderilmesi planlanan isimlerin başında gelen Portekizli Ricardo Quaresma, hiçbir yere gitmek istemedğini söyledi.


   - "TARAFTARA BORCUM VAR!" -

    

   Türkiye'yi ve Beşiktaş taraftarını çok sevdiğini belirten Quaresma, "Siyah-Beyazlı tribünlerin benim için anlamı büyük. Onların önüne çıktığım zaman kendimi bu dünyada değişilmişim gibi hissediyorum. Bu, inanılmaz bir duygu. Onların bana olan sevgisinin karşılığını vermek istiyorum. Onlara olan borcumu ödemeden hiçbir yere gitmek istemiyorum" ifadelerini kullandı.

    

    

   "- İNDİRİM YAPMAYA HAZIRIM" -

    

   3.6 milyon Euro ile takımın en fazla yıllık ücret alan ismi olan Quaresma, "Bu konuyu daha önce de gündeme getirdim. Benim için para her zaman ikinci planda olmuştur. Önemli olan huzurlu olmanız. Beşiktaş'ta mutlu ve huzurlu hissediyorum. Başkanla görüşerek fiyatımda yapabileceğimi yapmak istiyorum. Samet hocanın da beni takımında isteyeceğini düşünüyorum" dedi.


   - "KİM NE YAPARSA YAPSIN!" -

    

   Quaresma, takımdaki diğer vatandaşlarının durumunun kendisine sorulması üzerine ise, "Kimin ne yaptığı umrumda değil. ben, burada mutlu ve huzurluyum. Şu andaki tek düşüncem burada kalmak" dedi.

    

   Haber Kaynağı: Takvim

  • Anahtar Kelimeler:

   gitmiyorum

   ,

   yere

   ,

   hiçbir

   Diğer haberi okumak için klavyenizdeki

   tuşlarını da kullanabilirsiniz.

  Yorumları Göster / Yorum Yaz

FOTO GALERİ

 • Basında Sivasspor manşetleri

  Basında Sivasspo

 • Beşiktaş-Sivasspor

  Beşiktaş-Sivassp

 • Beşiktaş-Türk Telekom

  Beşiktaş-Türk Telekom