Artık hep kazanmalıyız

Zafer Algöz yazdı...

Zafer Algöz
Dün gece iyi futbol oynamadık. Ligin kritik maçları olduğu için kimseyi eleştirmeye gerek yok.

Mevcut şartları, maddi sorunları, E-Bilet Me Bilet derken; Sezon başından beri başımıza gelenlere bir bak dedim kendime. Yahu her şey de bizim başımıza mı geliyor? Artık bunlara şanssızlık, kısmetsizlik falan diyene gerçekten ağır laf edesim var. Haber1903 uyarıyor: "Konya'nın 5 maçını iç sahada yönetmiş" diyor. Ama bizden kimse kalkıp konuyla ilgili uyarıcı bir hamle yapmıyor.

DİKKAT ŞAHAN ÇIKABİLİR? diye neden kimse MHK'ya konuyu taşımıyor. Önce sizlerin takip etmesi lazım, sahip çıkmanız lazım. Olan olduktan sonra demeç vermeler, serzenişler boş. Şahan uzatmalarda ortaya çıktı. JJ topu alıp en uzak köşeye taşıyor. İki kişi eziyorlar. Önce düdüğü ağzına götürüyor. Birden devam diyor. Adım adım golü elleriyle taşıdı.

Son dakikalarda ince ince çalışıyor. Arkadaşıma "Bu bizi yakacak birazdan" dedim. Demez olaydım. Çünkü keramet sahibi değilim. Futboldan anlayan hatta oynamış ya da oynayan arkadaşlarım ne demek istediğimi anlamışlardır. Yemin ediyorum son dakika golüne değil. BILIC'in göz yaşlarına kahroldum. Hoca orada sezon başından beri gördüğü ve yaşadığı haksızlıklara ağlıyor. Gekas'ın golüne değil. Peki Biz ne yapalım?? Kendimizi bildiğimizden beri biz çok ağladık hocam. Neler gördük hala da görüyoruz ama işte sefasını da cefasını da vefasını da seviyoruz. Kara Sevdalıyız, BEŞİKTAŞLIYIZ. Aksam maç bitti. "Yarın Sivas Gs'yi Yenecek" dedim (Fatih Koyunoğlu şahidimdir). Onun için maç yazısını bu güne bıraktım. SİVAS İLAHİ ADALET'in yerini bulmasına vesile oldu. Helal Olsun. Hiç ezilmeden takır takır oynadılar. Matematiksel olarak şampiyonluk şansımızın olduğu son ana kadar. ARTIK HER MAÇI KAZANMALIYIZ. Önümüze kadar gelen bu fırsatı ne olursa olsun kaçırmamalıyız. ÖNDER ÖZEN'in dediği gibi 11'e karşı 12 ya da 13 oynasak bile... Oyuncularımızın özellikle kendilerine daha iyi bakmaları lazım. Sadece haftada 1 maç yapan Büyük Takımın futbolcusu 70. dakikada bitiyorsa. Kendine bakmıyor demektir. (Konuyu fazla uzatmıyorum. Ne demek istediğimi anlayan anlamıştır umuyorum). BILIC'in söylediği "Bizi Öldüremezler" cümlesi. Bundan sonra ki her maç öncesi tekrarlanmalıdır. BEŞİKTAŞ ARTIK ÖLÜMÜNE OYNAMALI, KALAN MAÇLARINI KAZANMALIDIR. (Engellere Rağmen)....SİYAAAAAAHHH...!!!!

Zafer Algöz / HABER1903

Puan Durumu Detaylı Görüntüle

# Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 12 8 2 2 13 26
2 Medipol Başakşehir 12 8 2 2 9 26
3 Beşiktaş 12 6 4 2 7 22
4 Kayserispor 12 6 4 2 5 22
5 Fenerbahçe 12 5 5 2 8 20
6 Demir Grup Sivasspor 12 6 1 5 -1 19