Tüm Sorumluluk TFF'nindir

Lafı eveleyip gevelemeye gerek yok Müsabaka Talimatının Md.6 fıkra 1'i sorumluyu tayin etmiş. Ne diyor statünün kısaca bu maddesi "Müsabakalarda sağlık, güvenlik, şiddet ve düzensizliğin önlenmesi, tüm düzenlemeleri yapma görevi ev sahibi kulübe aittir."

Atıf Keçeci

Müsabakayı Samsun’da oynatma kararını veren kim TFF, diğer iki kulübün seçme hakkı var mı yok. Bu statünün noktası bile Samsunspor’u ilgilendirmez Çünkü ev sahibi konumunda olan organizatör TFF.

Sağlık sorunluysa sorumlusu TFF.

Güvenlik sorunluysa sorumlusu TFF.

Şiddet ve düzensizlik meydana gelmiş ve önlenememişse sorumlusu TFF.

Tüm düzenlemelerde aksaklık varsa sorumlusu TFF.

Durum bu iken sen kafanı devekuşu gibi kumun içine göm ardınla suçlu yarat.

Konyaspor'a hakkettiği cezayı verirken Beşiktaş Kulübü ve başkanını hiçbir kusurları yokken ceza ver. Yani son zamanlarda ki deyişle kenar süsü yap. Samsunda çıkan olaylardan ötürü İstanbul'daki seyirciyi cezalandır.

Tüm kombine sahiplerini mağduriyetlerini belirterek TFF aleyhine tazminat davası açmaları için bir dilekçe yazmaları yeterli . Beşiktaş kulübü hukuk bürosu mağdur olan kombine ve Antalyaspor müsabakasına bilet almış taraftarlarına yardım etmeli ve daha sezonun başında reva görülen bu olaylara ileride muhatap olmamak için birlikte hareket edilmelidir.

 

Puan Durumu Detaylı Görüntüle

# Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 15 10 2 3 14 32
2 Medipol Başakşehir 15 9 3 3 9 30
3 Fenerbahçe 15 8 5 2 12 29
4 Beşiktaş 15 7 6 2 10 27
5 Kayserispor 15 7 6 2 6 27
6 Göztepe 15 8 3 4 5 27