Sen yoksan çok eksiğiz

Bir şey nasıl başlarsa öyle gider sözüne inat, bu sene sevinçlerimizde istikrar istiyoruz.

Melike Ulus
Bir şey nasıl başlarsa öyle gider sözüne inat, bu sene sevinçlerimizde istikrar istiyoruz. Umutlarımız daim olup, yerini hep korusun istiyoruz. 2-3 hafta mutlu olup, yerini mutsuzluklara bırakmak istemiyoruz. Bu sene sadece sevinmek istiyoruz. Böyle bir duyguyu yaşamayalı çok zaman oldu, bunun tekrar hatırlatılmasını istiyoruz. Bu senenin artık "o sene" olmasını istiyoruz. Beklentimiz net! Şampiyon olmak istiyoruz. Geçen 5 haftada kaybedilen 5 puanın son olmasını, artık bir puanin bile kaybedilmemesini istiyoruz. İnanmakla gelir başarı!  Bizler inanıyoruz, siz de inanın istiyoruz. 
 
İşte bu inançla çıkılmalı Pazar günü derbiye! Yıllardır bir derbi kazanamıyoruz korkusuyla değil,  bu maçı alacağız başka yolu yok inancıyla! 
 
Şenol Hoca farkıyla ve de artık tecrübe sahibi olduklarını düşündüğümüz futbolcularımızın bireysel yeteneklerini takım oyununa yansıtmalarıyla alacağız bu maçı. İnanarak ve de isteyerek! 
 
En önemlisi de, taraftarımızla başaracağız! Tribünü dolduran 7'den 70'e siyah beyaz aşıklarıyla! Olimpiyat stadı demeden, yağmur çamur dinlemeyen cefakar Beşiktaşlılarla! 
Bu güzel takımın bizlere ihtiyacı var. Unutma ki; sen yoksan bir değil çok eksiğiz! 
 
Bayramın son gününü şenliğe çevirmek için Pazar günü Olimpiyat'ta buluşmak dileğiyle Beşiktaşlı...

Puan Durumu Detaylı Görüntüle

# Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 15 10 2 3 14 32
2 Medipol Başakşehir 15 9 3 3 9 30
3 Fenerbahçe 15 8 5 2 12 29
4 Beşiktaş 15 7 6 2 10 27
5 Kayserispor 15 7 6 2 6 27
6 Göztepe 15 8 3 4 5 27