Bordo pantolon

BEŞİKTAŞ’ta işler yolunda giderken “ne zaman saldıracaklar acaba, nereden sallamaya başlayacaklar?” derken sonunda geçen yıllarda olduğu gibi yaygaraya başladılar.

Zafer Algöz

BEŞİKTAŞ’ta işler yolunda giderken “ne zaman saldıracaklar acaba, nereden sallamaya başlayacaklar?” derken sonunda geçen yıllarda olduğu gibi yaygaraya başladılar. Geçen sene SÜLEYMAN SEBA sezonunda "Beşiktaş’ı şampiyon yapacaklaaarrrr" diye tezgahı kuran manipülasyon ekibi ROK ve Ahmet Çakar’ı unutmadık. Artık konusu futboldan ziyade, dedikodu,magazin, paparazzi, film ve dizi tanıtımı gibi ne olduğu belli olmayan ve gittikçe izleyici kaybeden programın sosyal medyada konuşulması ve ilgi çekmesi için ne yapacaklarını şaşırdılar. Ünlü otorite Ahmet Çakar, önce Rap müziğe salladı. “Rap müziği sevmem, dinleyeni de sevmem. Rap dinleyenler pistir. Çocukluklarında travma yaşamışlardır” falan filan. Yetmedi Şenol Hocanın bordo pantolonunu diline doladı. Ben bu filmi daha önce görmüştüm. Şenol Güneş, Dünya 3.’sü yaptığı Milli Takım’ın başındayken önce saçının şekline, sonra giyimine, en nihayet aldığı paraya kadar masaya yatırılmıştı. Türlü entrikalarla Milli Takım’dan ayrılmak zorunda bırakılan ve kariyerinde Milli Takım’a en büyük başarıyı yani Dünya 3.’lüğünü getiren Şenol Hocaya neler yaptılar neler. Sözleşmesini tek taraflı fesh ettiler. Tazminatını ve alacaklarını vermediler. Hoca da hukuki yollara başvurunca yine salladılar. "Vaay efendim Milli Takım’ı mahkemeye vermiş." Sanki ondan sonra gelen hocalar ve şimdi çalıştıran Fatih Hoca bedavaya ya da hatır gönülle çalıştırıyormuş gibi.

Rapçilere sallayarak umduğu izleyiciyi sağlayamayan Ahmet Çakar, bu defa Şenol Güneş’in bordo pantolonunu diline doladı. Ne yapsın takıma ve Beşiktaş’a sallayacak şimdilik bir şey bulamayınca belden aşağı vuracak ne var? Bordo pantolon var. GS hocasının bu hafta giydiği siyah takım siyah gömlek ve kırmızı kravatına rugan pabuçlara laf yok. FB hocasının boynuna 3 defa doladığı kalın bisiklet zinciri gibi kolyeye laf yok. (Benim için sorun değil ikisi de istediği gibi giyinir kimseyi ilgilendirmez) Varsa yoksa bordo pantolon. "Efendim 63 yaşında adam böyle bordo pantolon giyer mi? Yarın ben de alacağım" Eğer Şenol Hoca gibi 63 yaşında fit bir vücuda sahipsen, vücutta bir gram yağ yoksa bordo da giyersin, yeşil de, turuncu da. Ama 1963 doğumlu olup, Şenol hocanın 2 katı kiloya sahipsen değil pantolon şalvar bile giysen yakışmaz Ahmet Hocam. Biz Şenol Hocanın giyim tarzını, hocalığını, adamlığını seviyoruz ve beğeniyoruz. O yüzden Beşiktaş’a saldırmak ve diğer yandan programını izlemeyen Beşiktaş taraftarının ilgisini çekmek yolunda bir taşla iki kuş vurmak derdinde olduğunun da farkındayız o tufaya düşmeyiz. Yani sonuç olarak diyoruz ki. İşinize gücünüze bakın. Beşiktaş’a sallamak için bahane yaratmayın. Yani Sayın hocam sonuç olarak "Pantolon uyduramadık ama isterseniz gömlek verelim"

Puan Durumu Detaylı Görüntüle

# Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 12 8 2 2 13 26
2 Medipol Başakşehir 12 8 2 2 9 26
3 Beşiktaş 12 6 4 2 7 22
4 Kayserispor 12 6 4 2 5 22
5 Fenerbahçe 12 5 5 2 8 20
6 Demir Grup Sivasspor 12 6 1 5 -1 19