Beşiktaş Kulübü Yöneticisi Levent Erdoğan, Beşiktaş'ın gündemi hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Kulübü Yöneticisi Levent Erdoğan, Beşiktaş'ın gündemi hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.


Erdoğan, HABER1903'e yaptığı açıklamada;


-HERHANGİ BİR ANLAŞMA SÖZ KONUSU DEĞİL-


Basında Ferrar'nin alacaklarındaki %5'lik faizden vazgeçtiği yönünde çıkan haberler ile ilgili Levent Erdoğan; "Sayın Başkanımız, görüşmelere devam ediyor. Ancak noktalanmış bir husus yok. %5'lik faizden vazgeçmek de zaten o kadar rakamın yanında bir şey değil. Ferrari davasında anlaşmamız %100 de olabilir, %0 da olabilir. Karşılıklı fedakarlığa dayalı. Beşiktaş'ın en az zarar göreceği bir anlaşma yapmak istiyoruz. Her şeyden önce sulhun esas olduğunu biliyoruz. Şu anda herhangi bir sonuç söz konusu değil." dedi.


-TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR-


Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Erdoğan; "Transferi teknik ekipteki komite götürüyor. Teknik heyetle birlikte çalışmalarını sürdüyorlar.  Şu anda anlaşılmış bir transfer yok." dedi.


-ANTALYA KAMPI ÇOK FAYDALI OLACAKTIR-


Beşiktaş'ın ikinci yarıya daha hırslı başlayacağını belirten Levent Erdoğan; "Hocamız Samet Aybaba'nın göreve geç getirilmesi nedeniyle takımımız çok hazırlık devresi yaşayamadı. Hemen lig başladı. Kısa bir süreç hazırlık dönemi yaşandığı için ligin başlarında takımımız kötü sonuçlar aldı. Ancak bu devreye çok daha hırslı başlıyoruz. Hocamız kafasında takımı hemen hemen oluşturdu. Oyuncuları gayet iyi tanıyor. Zaten gençleştirme, birlik ve beraberlik, kolej havası yaratma hedeflerini büyük oranda başardı. Antalya Kampı çok faydalı olacaktır. İkinci yarıya daha hırslı bir şekilde başlayacağımızı düşünüyorum. 1-2 transfer yaparsak zaten hedefimizi planlamış oluruz." dedi.


-BİR DÜZEN SAĞLAMIŞ DURUMDAYIZ-


Beşiktaş Kulübü'nün borçları hakkında  açıklamalarda bulunan Erdoğan; "Biz SPK'ya açık bir kurumuz. Bunları belli periyotlarla kamuoyuna açıklıyoruz. Divan Kurulu Toplantıları'nda da bu bilgileri sunuyoruz. Biz ilk olarak sıkıntıları çözmekle karşı karşıya kaldık. Çünkü gelirler temlik edilmiş olduğu için ekstra gelir olmuyor. Sıkıntılar geçmiş değil ama hiç olmazsa bir düzen sağlamış durumdayız." dedi.


-BUGÜN YARIN RAPORLAR TAMAMLANIR-


Geçmiş yönetim ile ilgili yapılan araştırma sonucundaki raporun bugün yarın açıklanacağını söyleyen Levent Erdoğan; Herkes "Bu kadar süre oldu. Bu raporlar hala niye açıklanmadı?" diyor. Bu 7 senelik bir geçmişi kapsayan inceleme. Uluslararası firmalar tarafından bu incelemeler yapılıyor. Bunlar da çok titiz davranıyorlar. Binlerce dosya var. Sonucun da üstünkörü olmaması nedeniyle yapıları itibariyle önemle çalışıyorlar. Bugün yarın raporlar çıkacaktır. Daha sonra da değerlendirme yapılacaktır." diyerek sözlerini tamamladı.


Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER