Orduspor Kulübü Başkanı Nedmi Türkmen, HABER1903'e konuştu.

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, Beşiktaş Kulübü yöneticilerinin sezonun ilk yarısında oynanan Orduspor-Beşiktaş maçında Atila Turan'ı devre arasında isteyeceklerini söylediğini ilk kez HABER1903'e açıkladı.

Türkmen, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

-TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRİRİZ-

Beşiktaş'ın Atila Turan'ı resmen istemediğini dile getiren Nedim Türkmen;
"Beşiktaş, Ordu'ya maça geldiğinde Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, bizim yönetici arkadaşlara Atila'yı isteyeceklerini dile getirmiş. Ancak şu ana kadar bize resmi bir teklif gelmedi. Biz Beşiktaş Kulübü'ne kapıları kapatmıyoruz. Beşiktaş Kulübü, bizim sevdiğimiz bir camia. Onlar da iyi bir mücadele veriyorlar. Eğer bize teklif gelirse oturur değerlendiririz." dedi.


-SATIN ALMA OPSİYONU BİZDE-

Atila Turanı oyuncu takasında kullanmayacaklarını belirten Türkmen;
"Beşiktaş'tan bu konuda resmi bir teklif gelirse bunu bonservis bedeli yolu ile düşünürüz. Herhangi bir takas düşünmüyoruz. Sporting Lizbon, Atila'yı 1 milyon Euro'ya satın almış ve bize satın alma opsiyonu ile kiraladı. Oyuncunun bütün hakları bizim elimizde. Eğer Beşiktaş Kulübü oyuncu hakkında bize herhangi bir girişim yaparsa ben de elimdeki opsiyonu kullanarak oyuncu için masaya oturabilirim." diyerek sözlerini tamamladı.
 

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER