Siyah-Beyazlılar'ın Portekizlisi Fernandes durulmuyor. Geçtiğimiz hafta sonu Supper Club'ta eğlenmeye giden Portekizli, yan locayla tartıştı. Yumruklar konuştu.

Siyah-Beyazlılar'ın Portekizlisi Fernandes durulmuyor. Geçtiğimiz hafta sonu Supper Club'ta eğlenmeye giden Portekizli, yan locayla tartıştı. Yumruklar konuştu.

 

Beşiktaş'ın yeni sezonda saha içindeki en büyük kozlarından birisi olacak Portekizli yıldız Manuel Fernandes, saha dışındaki vukuatlarına bir yenisini ekledi. Daha önce de İstanbul gecelerinde çıkardığı olaylarla gündeme gelen Portekizli yıldız önceki hafta sonu yine olay çıkardı.


HABER1903'TEN KOMBİNE KAZANMAK İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ...

 

YAN LOCAYLA TARTIŞTI!

 

Eğlenmek için arkadaşlarıyla birlikte Supper Club'a giden Portekizli oyuncu mekanda keyifli dakikalar yaşarken gecenin ilerleyen saatleri pek de iç açıcı olmadı. Portekizli ve arkadaşları eğlendikleri yerin yan locasındaki bir grup ile önce sözlü olarak tartıştı. Sözlü tartışma itişmeye kadar ilerledi.

 

VE YUMRUKLAR KONUŞTU!

 

Yaşanan itişme sonrası güvenliklerin araya girmesiyle tatsızlık durulur gibi olsa da ilerleyen dakikalarda bir kadın ile Fernandes'in diyaloğu kavgayı fitilleyen son durum oldu. İki taraf arasındaki tartışma giderek alevlenirken çıkan arbedede Portekizli yıldızın yumruk yediği öğrenildi. Fernandes, kavganın yatışması ve yumruk atanların mekandan çıkarılmnası ile eğlencesine devam etti.


YÖNETİM AFFETMEYECEK!

 

Söz konusu gelişmenin kimi yönetecilerin kulağına gittiği ve son derece rahatsız oldukları öğrenildi. Durumu Başkan Fikret Orman'la da paylaşarak masaya yatıran yöneticilerin Fernandes'e ağır bir para cezası kesilmesini talep ettikleri kaydedildi. Takımda disiplinden asla taviz vermemeyi kafasına koyan teknik direktör Samet Aybaba'nın da durumdan haberdar olduğu ve Portekizli'ye para cezası kesilmesine onay verdiği ifade edildi.

 

Haber Kaynağı: Hürriyet