Başkan Fikret Orman, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Fikret Orman, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Fikret Orman ile birlikte Sayman ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ürkmezgil, Yatırımlar Komitesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Kaya Yılmaz, Hukuk İşleri ve Finansmandan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Melih Sami Esen, Taraftarlar ve Dernekler ile Basketbol ve Kürek Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse yer aldı.
 

Ziyaret ile ilgili BJK TV'ye açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, "Sayın Belediye Başkanımız İsmail Ünal bizim abimizdir. Aynı yönetim kurulunda da beraber çalıştık. Çok uzun zamandır tanırım. Geçen dönemde kulübümüze özellikle İnönü Stadı'nın izinleriyle alakalı çok yardımları oldu. Seçim sürecinde bunun için ziyaret ve teşekkür edememiştik. Şimdi yeni yönetim kurulundan arkadaşlarımızla beraber bize verdiği destekten dolayı, camiamıza verdiği destekten dolayı teşekkür etmek istedik. Stat yıkımında yavaş gidiyoruz, hızlanmamız lazım. Cuma günü son bir konserimiz var. Bu konserden sonra daha da hızlanacağız. 1 sene içinde stadı bitirmek gibi çok iddialı bir hedefimiz var. O hedefe ulaşabilmemiz için çok hızlı çalışmamız lazım. Beşiktaş düşmanları çok, olmayan şeylerden bir şeyler yaratmaya çalışıyorlar" diye konuştu.
 

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Fikret Orman, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'a İnönü Stadyumu nostalji forması hediye etti.


Haber Kaynağı: bjk.com.tr