Beşiktaş'ın efsane isimlerinden Metin Tekin, Spor Toto Süper Ligi'nin 33. haftasında oynanacak olan Beşiktaş-Gençlerbirliği karşılaşması hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın efsane isimlerinden Metin Tekin, Spor Toto Süper Ligi'nin 33. haftasında oynanacak olan Beşiktaş-Gençlerbirliği  karşılaşması hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.


Tekin, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

-SİZ KAZANACAKSINIZ, RAKİBİNİZİ BEKLEYECEKSİNİZ-


Gençlerbirliği karşılaşmasının çok önemli olduğunu dile getiren Metin Tekin; "Gençlerbirliği karşılaşması, hem İnönü Stadı'nın yıkılmadan önceki son maç oluşu hem de Fenerbahçe'nin kaybetmesi halinde Şampiyonlar Ligi'ni zorlayabilmesi adına çok önemli. Bu kendisine bağlı olduğu kadar rakibinin aldığı sonuçlara da bağlı. Burada önemli olan siz kanacaksınız, rakibinizi bekleyeceksiniz" dedi.


-BÖYLE VEDA ÇOK ÖNEMLİ-


İnönü Stadı'nda oynanacak olan son maçtaki ilgiye değinen Tekin; "Bu çok güzel. Beşiktaş taraftarı bu sezon takımına veda ederken stadına, bir tarihe de veda ediyor. Dolu tribünler İnönü'nün en güzel halidir. Böyle veda çok önemli" dedi.


Son olarak Beşiktaş Kulübü Sportif Direktörü olarak düşünülen isimler arasında yer aldığı söylenen Metin Tekin, bu konu hakkındaki sorumuza ise yorum yapmamayı tercih etti.


Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER